Domowe sposoby na długie włosy?

Domowe sposoby na długie włosy? Jakie polecacie?

Odpowiedzi

3
Długie włosy wymagają naszej regularnej troski. Warto co jakiś czas wypłukać je w soku z cytryny, aby nadać im atrakcyjnego blasku. Dzięki temu można także podkreślić ich jasny kolor. Dobrym rozwiązaniem są popularne maseczki z żółtek jaj, które znakomicie wzmocnią nasze włosy. Musimy także pamiętać o tym, aby regularnie je rozczesywać. W tym względzie należy sięgnąć po specjalną szczotkę z naturalnego włosia, dzięki któremu nasze włosy wciąż będą zachwycać zdrowym wyglądem. Metalowe szczotki źle wpływają na nasze włosy.
Jeśli chcemy, aby zapuszczanie włosów nie było dla nas za bardzo uciążliwe, powinniśmy pamiętać o tym, aby każdego dnia w odpowiedni sposób je spinać. Możemy postawić na zwykłe koki lub warkocze, w zależności od naszych upodobań. Dzięki temu uda nam się utrzymać je w pewnym porządku, do momentu aż wreszcie będą mieć preferowaną przez nas długość. Musimy także pamiętać o regularnym podcinaniu końcówek włosów, ponieważ dzięki temu szybciej uda nam się naprawdę szybko osiągnąć wymarzoną przez nas długość.
Długie włosy wymagają szczególnej pielęgnacji. Jeśli są zniszczone, prezentują się wyjątkowo nieatrakcyjnie. Przede wszystkim należy często je rozczesywać, najlepiej szczotką wykonaną z naturalnego włosia. Zdecydowanie unikajmy tych metalowych, gdyż niszczą one włosy. Ważne są też domowe zabiegi pielęgnujące włosy, takie jak nakładanie maseczek z jajek, oliwy z oliwek czy olejku rycynowego. Takie zabiegi najlepiej jest wykonywać na noc, by włosy mogły jak najwięcej skorzystać z takich zabiegów.

Odpowiedz

Zdjęcia
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: png gif jpg jpeg.