Najtańsze smartfony

Co możecie polecić taniego i dobrego? Nie mam zbyt dużo do wydania, a chciałbym kupić smarfona.

Odpowiedzi

3
z takich totalnie budżetowych rozwiązań mogę polecić telefon Sony Ericsson Xperia X10 mini, bardzo dobra relacja jakości do ceny :)
Najtaniej można kupić smartfona na aukcjach internetowych, jednakże najczęściej są to już używane urządzenia. Jest to jednak doskonała okazja do zdobycia upragnionego sprzętu w satysfakcjonującej cenie. Jeśli zaś chodzi o nowe sprzęty, to stosunkowo tanie modele posiada Samsung (oczywiście, nie chodzi tutaj o najnowsze wersje). Można także zdecydować się na Motorolę Defy, którą bez problemu dostaniemy w cenie poniżej 1000 zł. Posiada ona wiele atutów, więc warto poważnie zastanowić się nad jej zakupem.
Na tanie smartfony czasami trzeba uważać, bo nierzadko można trafić na dziwne twory nieznanych firm, które zupełnie nie nadają się do użytku. Z dobrych modeli znanych firm można polecić ZTE Blade czy Samsung Galaxy Gio. W komisach możemy dostać z modeli używanych z ciekawych modeli Samsung Galaxy Ace czy okazyjnie iPhone. Warto spojrzeć na aukcje - jeśli mamy refleks i chwilę czasu to do naszych rąk może wpaść naprawdę dobry model kupiony za grosze od osoby, która już go nie potrzebuje. To już jednak trochę większy wysiłek.

Odpowiedz

Zdjęcia
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: png gif jpg jpeg.